16 грудня 2016 року співробітники Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» провели пам’ятний захід, присвячений 10-й річниці з дня смерті журналіста, письменника, одного із відкривачів правди про Биківнянські поховання – Сергія Кисельова.
Науковці Заповідника відвідали його могилу на Байковому кладовищі. Генеральний директор Заповідника Богдан Біляшівський у своєму виступі підкреслив, що Сергій Кисельов належав до тієї когорти людей, які ризикнули ще у радянський час вимагати від влади оприлюднити правду про жертв масових політичних репресій 1930-х – 1940-х років, а також про тих, хто здійснював сталінські злочини. Як гідний представник знаної творчої родини, він не лише виявив свій талант у літературі, працюючи в різних жанрах, а й володів умінням гостро реагувати на актуальні проблеми українського суспільного життя. Статті Сергія Кисельова у «Літературній газеті» та інших виданнях фактично стали першими публікаціями на всесоюзному рівні, в яких спростовувалась радянська офіційна версія стосовно поховань у Биківнянському лісі. Завдяки рішучості Сергія Кисельова та інших громадських активістів вдалося завадити черговим намаганням комуністичної влади сфальсифікувати інформацію про Биківнянську трагедію наприкінці 1980-х років.
Заступник генерального директора з наукової роботи Тетяна Шептицька зауважила, що Заповідник прагне гідно вшанувати пам’ять тих громадських діячів, журналістів, істориків, митців, які були причетні до встановлення правди про колишню спецділянку НКВС УРСР у Биківнянському лісі. Говорячи про внесок Сергія Кисельова у цей довготривалий процес, варто відзначити і його наполегливість, постійну увагу до роботи Урядової комісії, особисту участь в археологічних і ексгумаційних роботах. Завдяки журналісту були оприлюднені прізвища перших встановлених жертв сталінського терору, розстріляних у Києві.
Учасники заходу поклали квіти на могилу С. Кисельова, запалили поминальні лампадки та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.