Офіційний YouTube-канал НІМЗ «Биківнянські могили» постійно поповнюється новими матеріалами, які є важливим доповненням наукових, культурно-просвітницьких і виставкових проєктів Заповідника. За останні роки він став майданчиком для оприлюднення онлайн-лекцій і тематичних заходів, проведених науковцями установи, представлення відео- та аудіоподкастів. Відчуваючи безпосередній зв’язок із глядачами, які відвідують YouTube-канал Заповідника, ми створюємо нові сюжети для проєктів «Портрети Биківні» і «Відлуння Биківні», продовжуємо серію онлай-бесід із науковцями і архівістами «Биківнянський злочин: пошук правди, пам’ять», наповнюємо сторінку міні-роликами у форматі «декламація наживо» зі щорічного поетичного флешмобу, присвяченого українським футуристам.
До Дня пам’яті жертв політичних репресій, який цього року відзначався 19 травня, Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили» у співпраці з Українським інститутом національної пам’яті та Музеєм Революції Гідності започаткували відеопроєкт «Як радянський режим знищував українців у часи сталінських репресій: Биківнянські свідчення». Три частини цього проєкту, а також відеоролик «День пам’яті жертв політичних репресій. Спомини» оприлюднені на YouTube-каналі НІМЗ «Биківнянські могили» разом із дайджестом, який дозволяє віртуально відвідати Міжрелігійний молитовний захід у пам’ять про жертв комуністичного режиму, що відбувся на території Заповідника 19 травня 2024 р.
До початку експонування фотодокументальної виставки «Імена, викреслені з афіш» на території Музею видатних діячів української культури було доповнено серію аудіоподкастів, присвячених театральним діячам, репресованим у 1930-х роках радянськими спецслужбами. До попередніх випусків додались подкасти про Леся Курбаса і театр «Березіль» (на основі спогадів Надії Суровцової, Йосипа Гірняка, Юрія Лавриненка), сюжети, присвячені Театру Миколи Садовського (на основі його власних спогадів) і українському радянському театру другої половини 1930-х років (за спогадами Юрія Шевельова).
Відкриття виставки «Імена, викреслені з афіш» – 27 травня о 16.00 за адресою: вул. Саксаганського, 97.