У рамках угоди про партнерство між Національним історико-меморіальним заповідником «Биківнянські могили» і Київським кооперативним інститутом бізнесу та права студенти закладу мають можливість прослухати низку лекцій, які пропонує Заповідник з метою ознайомлення громадськості з подіями Великого терору 1937-1938 років у Києві та Україні.
10 квітня 2025 року за ініціативи Ради молодих вчених Київського кооперативного інституту бізнесу і права зі студентською молоддю зустрілась заступник генерального директора з наукової роботи Заповідника, кандидат філологічних наук Тетяна Шептицька. Під час публічної лекції «Слово, обірване у Биківні» вона поінформувала про розвиток української культури 1920-х – 1930-х років, зробивши акцент на новаторстві і досягненнях у живописі, театральному мистецтві, літературі.
Тетяна Шептицька розповіла про те, якими ідеями надихалися українські письменники покоління Розстріляного відродження і чим прикметний і важливий їх творчий внесок для сучасного покоління українців. На прикладах доль українських літераторів із Биківнянського мартиролога вона показала, що відбувалося з творчими людьми у вирі масових політичних репресій, а також, якими методами діяла тоталітарна система для нищення мирних громадян.



