12 жовтня відбудеться семінар «Музей як простір для громадянської освіти», на якому фахівці-музейники говоритимуть про виклики у сфері громадянської освіти.

Доповіді про музеї як платформу для громадянської освіти та поширення культури демократії представлять Ігор Пошивайло, генеральний директор Національного музею Революції Гідності,та Ана Перон Ф’єльдстад з Європейського центру імені Вергеланда (ЄВЦ).

Про роль музеїв в інтерпретації складної історії та подолання суспільної травми говоритиме Леся Онишко з Національного музею Революції Гідності). Люція Кох (Lucja Koch), керівник освітніх програм із Музею історії польських євреїв (Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN),розповість про роль музейних освітніх програм у формуванні національної памʼяті.

Запланована дискусія за участю Миколи Скиби, директора ГО «Агенція культурних стратегій», іТетяни Шептицької, заступниці генерального директора з наукової роботи Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».

До дискусії долучаться Олександра Козорог з Української Гельсінської спілки з прав людини та Світлана Осіпчук із Музею воєнного дитинства (м. Київ).

Початок заходу – о 12-00 за київським часом

Організатори: Національний музей Революції Гідності, The European Wergeland Centre(Норвегія), Музей історії польських євреїв (Польща), «Центр 22 липня» (Норвегія).

Під час онлайн-трансляції учасники відповідатимуть на запитання, подані у коментарях.

Більше інформації: https://maidanmuseum.org/uk/node/2619

#громадянськаосвіта #22julisenteret #theewc #POLIN #MuseumsasCitesofCitizenship#MaidanMuseum #ЗаходиМузеюМайдану

Подія у ФБ: https://www.facebook.com/events/2550704871783902?active_tab=about

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *