19 травня 2024 року у День пам’яті жертв політичних репресій Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили».
Президентське подружжя вшанувало пам’ять людей, убитих радянським репресивним режимом, покладанням вінка і квітів до братської могили та пам’ятного знака польських поховань на Міжнародному меморіалі жертв тоталітаризму 1937-1941 років.
«Сьогодні в Биківнянському лісі ми згадуємо всіх жертв радянських політичних репресій. І нагадуємо, як важливо вистояти в нашій битві зараз. Вистояти проти сучасної російської системи, яка є нащадком того тоталітаризму. Завжди буде з нами пам’ять про жертв політичних репресій і тих, хто боровся за нашу незалежність. Шана всім, хто нині боронить Україну», – сказав Глава держави.
Фото і відео надані офіційною прес-службою Президента України.
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5230-1024x683.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5235-1024x683.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/19_05_2024_01_09874-1024x683.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5242-1024x683.jpg)