21 листопада Україна відзначатиме 10-у річницю Революції Гідності та 19-у річницю Помаранчевої революції. Українці зробили свій європейський та цивілізаційний вибір тоді і продовжують його захищати і зі зброєю в руках сьогодні. Свій перший контрнаступ українці розпочали 10 років тому – зупинивши гібридну (за посередництвом авторитарної проросійської влади в Україні) агресію кремля, націлену проти наших цінностей, прав і свобод, проти демократизації країни, на знищення нашої державної незалежності.

З нагоди 10-ї річниці від початку Революції Гідності Офіс віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Український інститут національної пам’яті, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності запрошують приєднатися до заходів, підготовлений до Дня Гідності та Свободи.

Програма заходів додається, інформаційні матеріали доступні для перегляду та завантаження за посиланням: http://surl.li/mzrve

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *