18 вересня 2021 року на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» відбулася толока за участю співробітників Заповідника, членів родин репресованих і представників громадськості.

Попри похмуру погоду і похолодання з самого ранку до Заповідника приїхали небайдужі громадяни, щоб взяти участь у прибиранні території. Працювали організовано і завзято, не залишаючи пластиковим пляшкам, паперовим, поліетиленовим пакетам та іншому бруду шансів на перебування у зеленій зоні. Тим більше у такому скорботному місці, де упродовж 1937-1941 років зі страшною регулярністю закопували тіла розстріляних у київських в’язницях НКВС.

Колектив Заповідника щиро дякує усім, хто відгукнувся на наш заклик. Зокрема, хочемо подякувати співробітникам Національної історичної бібліотеки України, членам київських товариств поляків імені А. Міцкевича, “Спілка Білого Орла”, Полонія” та “Згода”, а також активістам громадської організації „Соловецьке братство“!
Співробітники Заповідника також провели для учасників толоки екскурсії «Биківня – територія пам’яті» та ознайомили з виставкою «Імена, викреслені з афіш», в якій розповідається про долі репресованих театральних діячів Києва та інших регіонів України. По закінченні заходу присутні поставили лампадки до братських могил на Міжнародному меморіалі жертв тоталітаризму 1937-1941 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *