У 2022 році НІМЗ «Биківнянські могили» започаткував цикл інтелектуальних бесід «Биківнянський злочин: пошук правди, пам’ять». Метою розмов з українськими істориками, архівістами, громадськими діячами стало обговорення широкого кола питань, пов`язаних із Биківнянською трагедією, та актуалізація в українському суспільстві теми відповідальності за злочини комуністичного режиму.

Наступна зустріч відбудеться 4 липня 2023 року о 12:00.

Доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, PhD, багаторічних дослідник діяльності радянських спецслужб, Вадим Золотарьов розповість про проблеми вивчення біографій керівного складу НКВС УРСР. Він також поміркує над психологічним портретом працівників органів радянської держбезпеки та їхніми кар’єрними колізіями. Окрему увагу планується приділити співробітникам НКВС, які в роки Великого терору працювали у Києві, та розстрільним командам, які виконували рішення судових і позасудових органів.

Модератори зустрічі – заступник генерального директора з наукової роботи Заповідника Тетяна Шептицька, начальник науково-дослідного відділу Олена Полідович.

У випадку оголошення повітряної тривоги час або день зустрічі може зміститися.

Приєднатися до бесіди можна о 12:00 на платформі ZOOM: https://us05web.zoom.us/j/7336654300?pwd=bExlZjBGdEd4RFl0L1BRVUFVZnpNZz09

Ідентифікатор конференції: 733 665 4300

Код доступу: JRD6Fh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *