У «Музеї пропаганди» (м. Шепетівка) у співпраці з НІМЗ «Биківнянські могили» відбулося відкриття виставки «Биківня в документах і пам’яті». Презентуючи проєкт, директорка Музею Валентина Бражук, зазначила, що метою виставки є показ Биківнянської трагедії в контексті масових політичних репресій радянського періоду через оприлюднення архівних, раніше засекречених матеріалів, документів НКВС, фотографій, друкованих матеріалів, а також запросила всіх охочих детальніше ознайомитися з фактами найкривавішого періоду в історії.

На відкриття виставки завітали Василь Паразінський, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Шепетівської РДА, представники Шепетівської літературно-мистецької студії «Доля», працівники Шепетівської міської бібліотеки №1 та інші.

Особливу увагу відвідувачі заходу приділили банеру «Биківня як місце пам’яті» та вшанували відомих постатей Биківнянського мартиролога: художника Михайла Бойчука, композитора і хореографа Василя Верховинця, актора Степана Шагайда, письменників Майка Йогансена і Михайла Семенка та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *