У «Музеї пропаганди» (м. Шепетівка) у співпраці з НІМЗ «Биківнянські могили» відбулося відкриття виставки «Биківня в документах і пам’яті». Презентуючи проєкт, директорка Музею Валентина Бражук, зазначила, що метою виставки є показ Биківнянської трагедії в контексті масових політичних репресій радянського періоду через оприлюднення архівних, раніше засекречених матеріалів, документів НКВС, фотографій, друкованих матеріалів, а також запросила всіх охочих детальніше ознайомитися з фактами найкривавішого періоду в історії.
На відкриття виставки завітали Василь Паразінський, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Шепетівської РДА, представники Шепетівської літературно-мистецької студії «Доля», працівники Шепетівської міської бібліотеки №1 та інші.
Особливу увагу відвідувачі заходу приділили банеру «Биківня як місце пам’яті» та вшанували відомих постатей Биківнянського мартиролога: художника Михайла Бойчука, композитора і хореографа Василя Верховинця, актора Степана Шагайда, письменників Майка Йогансена і Михайла Семенка та ін.
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/361919159_604899061784144_5606894369062090925_n-1024x769.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/361926843_604899071784143_445703981227236500_n-1024x769.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/362223133_604899221784128_66295628365895492_n-1024x769.jpg)