4 листопада 2023 року Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили» відвідали представники Києво-Житомирської дієцезії Римсько-католицької церкви та Консульства Республіки Польща в Україні.
З нагоди Дня усіх померлих, традиційного для християн західного обряду на території Міжнародного меморіалу жертв тоталітаризму 1937-1941 рр. відбулась поминальна служба за душі жертв політичних репресій, похованих на території Заповідника.У заході взяли участь Радник-консул Посольства Республіки Польща в Україні Яцек Ґоцловський, священнослужителі Києво-Житомирської дієцезії, миряни. Заповідник представляв учений секретар Валерій Філімоніхін.
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231104_150637-1024x768.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231104_150847-1024x768.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231104_154914-1024x768.jpg)