11 листопада 2020 року на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» відбулися урочистості з покладанням вінків і квітів із нагоди 102-ї річниці відновлення незалежності Республіки Польща. Захід відбувся за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні БартошаЦіхоцького, голови Польського Інституту в Києві Роберта Чижевського та представників Заповідника і дипломатичного корпусу.
Учасники заходу поклали квіти до братських могил на Міжнародному меморіалі жертв тоталітаризму 1937-1941 рр. та запалили лампадки. В пам’ять про полеглих пролунав поминальний дзвін.
Від імені Заповідника в урочистостях взяли участь перший заступник генерального директора Богдан Нетреба і начальник відділу забезпечення міжнародних взаємозв’язків Ольга Озоліна.
З огляду на ситуацію захід проходив із урахуванням обмежень, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/ee5864a029dd1f184f4ddff6349c0ec1.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/c4163619549280af6f0f102916048a1d.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/3c5021cbee1daca7d38580c48002b0d5.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/3e625e15f0f9c31459f1007eb9747c6a.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/80578635cec704d5049d9b9087f0f0fe.jpg)