21 жовтня 2016 р. Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили» відвідала офіційна делегація Агентства внутрішньої безпеки Польщі на чолі з керівником відомства Пьотром Погоновським у супроводі Посла Республіки Польща в Україні Яна Пєкло та представників посольства.
Українську сторону представляв Голова СБ України Василь Грицак та керівництво служби.
Учасники заходу поклали вінки на Міжнародному меморіалі жертвам тоталітаризму 1937-1941 рр. та ознайомились з історією виникнення та функціонування спецділянки НКВС УРСР у Биківнянському лісі – місці масових поховань жертв політичних репресій 1937-1941 рр.
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/a4b35f0267af37154f61a7e99e71b3bf-1.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/4a60d2b139a6652d8ff88a3f6bd5604d-1.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/f169bf210809a485d00579c2ef8ef5d0-1.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/0ccf219e3a3264805c9c7135039c37fd-1.jpg)