Шановні кияни, мешканці Київської області, усі охочі! У 2021 році Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили» виповнюється 20 років. Він постав на важливому і скорботному для всіх громадян України місці. Биківнянський ліс на північно-східній околиці Києва був свідком кривавих злочинів комуністичного режиму. Упродовж 1937-1941 років вантажівки із страшною регулярністю привозили тіла розстріляних у київських в’язницях НКВС для таємного поховання у Биківні. Сьогодні це загальнонаціональне місце пам’яті, до якого приходять вшанувати загиблих і поміркувати над долею й майбутнім нашої держави.

Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили» щиро дякує усім, хто в різний спосіб долучався й долучається до його функціонування та розвитку. І нагадує, що завжди потребує Вашої уваги й підтримки.

Просимо приєднатись волонтерів, громадських активістів, членів родин репресованих та усіх небайдужих до народної толоки 18 вересня 2021 року, що розпочнеться об 11:00 на території Заповідника.

Приходьте, будь ласка, у робочому одязі, візьміть робочі рукавиці та, за можливості, міцні пакети (мішки) для сміття. За потреби Заповідник може забезпечити учасників медичними латексними рукавичками та масками. 

Ваша участь у толоці стане як вагомою допомогою колективу Заповідника у прибиранні величезної території, так і свідченням небайдужості до трагічних сторінок української історії й прагненням вшанувати пам’ять невинно убієнних не лише словом, а й ділом.

Збір учасників – на центральному вході у Заповідник.

Для учасників толоки будуть проведені оглядова екскурсія «Биківня – території пам’яті» та екскурсія виставкою «Імена, викреслені з афіш».

З повагою, колектив Заповідника.

Контактна інформація

Броварський проспект у Дніпровському районі м. Києва. Як доїхати – від станції метро «Лісова» маршрутними таксі або автобусами у напрямку руху Київ – Бровари (орієнтир – Пам’ятник репресованому).

Телефон: (044) 253-03-55.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *