11 листопада 2015 року в рамках святкування Дня незалежності представники Посольства республіки Польща вшанували борців за незалежність та жертв політичних репресій, похованих на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».
З промовою до присутніх звернувся Заступник Глави місії Рафал Вольські. Була проведена поминальна меса.
У заході взяли участь представники Посольства республіки Польща в Києві, зокрема, Агнешка Рончка, співробітники Заповідника, представники польських громадських організацій. Присутні також поставили лампадки до Братської могили на Українській частині Міжнародного меморіалу жертвам тоталітаризму.
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/996e6ae76d47aba3965fcac031989f2a.jpg)
![](https://bykivnia.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/95e5e24a417dbad4726189fbe5d9afdc-1.jpg)