4 жовтня 2022 року Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили», Національний музей Голодомору-геноциду, Педагогічний музей України запрошують усіх долучитися до культурно-просвітницького заходу «Урок спротиву у долі Героя України Василя Івчука».

Постать Василя Івчука – унікальне явище в українській педагогіці 30-х років ХХ століття. Своєю наполегливою працею на посаді директора неповної середньої школи в селі Дударків Бориспільського району він досяг значних успіхів у навчально-виховній роботі, а завдяки своїй людяності – рятував учнів і колег від голодної смерті у трагічні роки Голодомору. 

На жаль, життя Василя Івчука, як і частини його колег і односельців, трагічно обірвалося у катівнях НКВС, а його тіло знайшло свій останній притулок у Биківнянському лісі.

У пам’ятному заході візьмуть участь заступник генерального директора з наукової роботи НІМЗ «Биківнянські могили» Тетяна Шептицька, науковий співробітник Микола Бривко, наукові співробітники Заповідника, а також директор Педагогічного музею України Олександр Міхно та заступник генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду Юлія Коцур.

Захід відбудеться онлайн 4 жовтня 2022 року о 12:00.

Приєднатися до зустрічі можна у зумі за посиланням:

https://us05web.zoom.us/j/85178186531?pwd=em9mOFkwTUpMdkM0eHpXa0RZV3I5Zz09

Ідентифікатор конференції: 851 7818 6531

Код доступу: 8ZzTUG

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *